Një vogëlushe nga Rumania zgjodhi të këndojë këngën e Rona Nishliut në The Voice of Rumania.

Interpretimi i Jessica Lazarescu bëri që anëtarët e jurisë të ngrihen në këmbë dhe të rrëqethen nga zëri i fuqishëm.

Jessica kishte zgjedhur këngë të vështirë për ta përfomuar, megjithatë ja doli për mrekulli saqë e bëri publikun të qajë nga zëri i saj.

Rona ishte pjesëmarrëse në Eurovizion me këngën “Suus”, interpretimi i së cilës përmendet edhe në ditët e sotme.

Të ngjashme

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment