Kjo video është shpërndarë nga policia e Shkodrës. Bëhet fjalë për një operacion antidrogë, ndërsa duket si një film aksion.

Në pranga përfunduan dy të rinj: Edmir Demiraj, 28 vjeç dhe Avni Kuçaj, 30 vjeç, ndërsa një 18-vjeçar është shpallur në kërkim.

Policia kishte informacion se ata do shisnin drogë. Në automjetin e tyre policia sekuestroi një sasi prej 5 kg kanabis. Gjithashtu edhe një automjet tjetër është sekuestruar nga policia.

 

Të ngjashme

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment