Në vigjilje të Krishtlindjeve, Sara Hoxha ka publikuar një foto aq të bukur sa me siguri do ju ngrohë zemrën në këtë periudhë festash.

Djali i saj i vogël London, tashmë 1 vjeç feston poshtë pemës së Krishtlindjeve. I shëndetshëm, dhe aq i ëmbël, kjo foto e London është pa dyshim ndër më të bukurat që Sara ka publikuar.

Ajo përmes fotos të së birit i uron të gjithëve që Krishlindjet të jenë aq të lumtura sa të sajat, plot dashuri.