Tiranë, mbytet në liqen fëmija 12-vjeç

Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë teksa kishte rënë në liqenin e Kasharit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14.15 në Mezëz.

Ai ka qenë duke luajtur me shokët, ndërsa liqeni kishte ngrirë.

Akulli është thyer dhe fëmija ka rënë brenda.

Paraprakisht mësohet se në rrezik për jetën është dhe një bashkëmoshatar i tij.

Lajmi konfirmohet zyrtarisht nga policia e Tiranës.

Drejt vendit të ngjarjes janë nisur polumbarët e RENEA-s.

Ende nuk dihet identiteti i fëmijës së mbytur.

Të ngjashme

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment