shkurteArrestimi i Ramush Haradinajt në Francë ka prekur zemrat e shumë shqiptarëve. Nga kjo nuk kanë ndenjur indiferent as artistët, e sidomos këngëtarët. Një nga ato që ka shprehur haptazi përkrahjen për Ramush Haradinajn së fundmi është Shkurte Gashi.

Këngëtarja ka hedhur një foto në Instagram të liderit të AAK-së dhe sipas shkrimit të lënë, Shkurta ka thënë se me Ramushin është gjithë ‘Shqiptaria’. Kolegët e saj që treguan mbështetjen për kryetarin janë Meda, Albërie Hadërgjonaj, Skivi, Beatrix Ramosaj e të tjerë.15970358_2207225482836274_401399516_n

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment