Viti 2016 ishte i mbushur me gola të bukur.

Media kroate ‘Index.hr’ ka publikuar një video me 100 golat më të bukur që u shënuan në vitin 2016.

Vëmendje kjo media e njohur kroate, i ka dhënë golit të Xherdan Shaqirit, të shënuar në Kampionatin Evropian në barazimin 1:1 të Zvicrës dhe Polonisë.

 

Të ngjashme

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment