“Sherr” mes mikeshave të showbizit shqiptar, fyerje në rrjete sociale

Morena Taraku dhe Zaimina Vasjari kanë qenë prej kohësh mikesha dhe këtë e kanë bërë të qartë edhe nëpërmjet postimeve të tyre në rrjetet sociale.

Mirëpo, duket se gjërat tashmë kanë ndryshuar mes dy showgirl-eve.

Sipas Lajmi.net, marrëdhënia e tyre është prishur dhe këtë e dëshmon edhe fakti që as Zaimina dhe as Morena, nuk kanë më foto me njëra-tjetrën në Instagram, ndryshe nga më parë.

morenataraku

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment