Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet më të jetëgjatë të showbiz-it shqiptar. Dyshja e njohur janë të martuar së bashku dhe kanë edhe një super vajzë, Renee-n.

Pavarësisht se kanë shumë vite bashkë, Roberti vazhdon ta surprizojë këngëtaren. Nora ka publikuar sot një foto në Instastory, ku shfaqet me trëndafila në duar.

Ajo falenderon partnerin e saj për këtë suprizë kaq të bukur. Ah ky Roberti, është me fat Nora…