Policia gjobit “hajvanin” tek TVSH

Policia ka vendosur që të gjobisë një person i cili kishte parkuar pranë televizionit publik.

Edhe pse me një automjet tepër luksoz, drejtuesi i automjetit nuk ka tentuar që të shikojë tabelën e ndalim-qëndrimit, por ka zgjedhur të parkojë në vendin e parë që sheh.

Por habia më e madhe ka qenë targa që ky drejtues i ka vendosur makinës së tij, “hajvan”.

Me sa duket ka qenë nxitje dhe për policinë për t’i prerë gjobën.

Të ngjashme

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment