Ky është momenti prekës kur qeni varrosi vëllain e tij që u shtyp nga makina. Mendohet se video është bërë të mërkurën në Buriram të Tajlandës.

Në një çast, kur qeni po hidhte rërë me anë të hundës ndaloi që të nuhaste për herë të fundit vëllain e tij. Dje janë postuar pamjet në internet duke marrë shumë klikime.

Një njeri shkruajti: “Unë jam një 16-vjeçar, një djalë i qetë dhe do doja të qaja, do doja që ai fëlliqësirë të mos e kishte shtypur kurrë.”

Të ngjashme

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment