Luana Vjollca duket se e ka marrë shumë seriozisht rolin e saj si autore dhe moderatore e programit “Shiko kush luan”.

Bukuroshja e ekranit vazhdimisht në rrjetet sociale tregon momente nga puna me kolegët e saj.

E veshur sportive dhe me flokët e kapura, Luana duket shumë komode dhe ndryshe nga siç jemi mësuar ta shikojmë në televizion.

Gjithsesi, Luana gjithmonë është një vajzë mjaft e bukur…