bianca-gascoigne-mykonos001-768x1139Ajo ka humbur shumë peshë për gjashtë javë, për t’u dukur sa më mirë në “Celebrity Big Brother”. Dhe, Bianca Gascoigne i ka treguar rezultatet e regjimit të saj të ushtrimeve, teksa ka pozuar me veshje të brendshme seksi.

Bukuroshja 30-vjeçare angeleze ka realizuar një set të ri fotografik, duke zbuluar trupin e saj të mrekullueshëm. E teksa moti është i keq, e koha tepër e ftohtë me temperatura ekstreme ne minus,  po ju sjellim fotot e kësaj bukuroshe për të “ngritur” pak temperaturat.bigfff_1484139880-6761579-300x450
binca f_1484139874-814778 ff_1484139877-8028942
 

Të ngjashme

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment