ruse-1-696x391Kjo është rusja më e bukur në botë. Ky ka qenë verdikti i revisës ruse “Maxim”. Ajo quhet Vera Brezhneva dhe është 34 vjeçe. Këngëtarja ka lënë pas të famshmen Anastasia Kvitko dhe modele te tjera te njohura si Irina Shayk…vera-brezhneva-by-ivan-bideac-5copy401x600_1_9e234923a0540f341508de102438156d1068x1600_0xd42ee437_10783392171447863923nu_vera

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment