eraxhabafti-287x300 qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq_1478783372-6151052-550x302Era Xhabafti dhe Tedi Ngjela kanë pak muaj që janë bërë prindër. Ata kanë sjellë në jetë vajzën e tyre të parë, emri i të cilës është Vivien.

Ndonëse çifti janë përpjekur të mbajnë larg vëmendjes së mediave marrëdhënien e tyre si dhe imazhin e vajzës së vogël, kjo foto ka rrjedhur nga profili i Erës në Facebook.

Ajo ka shpërndarë për miqtë e saj foto të vajzës e cila duket tepër e qeshur.

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment