bjordimezini-430x450Pasditen e sotme u raportua se ish-banori i Big Brother ka pësuar një aksident në zonën e kompleksit “Dinamo” teksa ishte duke udhëtuar me motor. Pas lajmeve të publikuara ai ka reaguar në llogarinë e tij në Facebook duke mohuar gjithçka. “Faleminderit të gjithëve për shqetësimin, por nuk kam bërë aksident dhe jam shumë mirë. Thjesht këto ‘kancerat’ që quajnë veten portale informative, nuk dinë si të fitojnë like dhe clik-e dhe vendosin të shqetësojnë njerëzit, pa lidhje,” shkruan ai.

 

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment