auto_aurela_hoxha_dhe_belen_rodriguez1478724269-550x275-1
Belen Rodriguez dhe Aurela Hoxhën i bashkojnë shumë gjëra. Të dyja seksi, elegante, vajza ekrani dhe ndoshta…edhe pak xheloze për njëra-tjetrën?auto_14971227_10211384903526880_1148776377_n1478724270-168x300Të paktën këtë kuptojmë nga reagimi i fundit i bukuroshes italiane e cila ka komentuar në  një video-backstage të Aurelës, duke i dërguar mesazh me një emoji të mërzitur.

Aurela në këtë video po bëhej gati për setin e radhës fotografik dhe stilistja që po e ndihmon në një moment i prek të pasmet duke ia vënë në pah një nga anët seksi të bukuroshes shqiptare.

Belen e pa këtë video, u ndje xheloze dhe reagoi duke i dërguar mesazh Aurelës shoqëruar me fytyrën e mërzitur. “Se çfarë ka kjo Belen me Aurelën”, shkruan mikesha e kësaj të fundit teksa bën publik edhe mesazhin e Rodriguez.

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment