Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë pa dyshim ndër çiftet më dashura shqiptare. Dyshja simpatike në fakt edhe në foto apo komente gjithmonë e tregojnë dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Pa e ekzagjeruar por me gjëra të thjeshta dhe komike, Armina dhe Shkëlzeni e përcjellin gjithmonë dashurinë e tyre.

Sot në fakt ka qenë një koment që Armina i ka bërë në një foto në Facebook, Shkëlzenit ku i shkruan “Do të më çmendësh”.

Mesa duket fashion blogeres i ka pëlqyer shumë kjo foto që Shkëlzeni zbulon se ajo ia ka bërë. Edhe pse kanë vite të lidhur sërish Armina duket si një vajzë adoleshente me këto komente kaq të bukura që i bën partnerit.