Supermodelja Angela Martini po shijon së fundmi pushimet në Ibiza. Bukuroshja shqiptare edhe pse prej disa kohësh është shkëputur nga rrjetet sociale, duket se është rikthyer tashmë sërish por me foto akoma më provokuese se më parë.

Angela ka postuar një foto me rroba banje, ku ngjan mjaft seksi dhe në formë.

Por si në çdo foto tjetër të Angeles ka edhe nga ata që e akuzojnë se ka përdorur photoshop tek pjesa e këmbëve.

Në fakt modelja është mjaft e gjatë, por fasnat sërish nuk i kanë kursyer kritikat për të.