barbara-mori-1Barbara Mori bëhet gjyshe. Aktorja e njohur për bukurinë e saj dhe rolin e Ruby-t në telenovelën aq të ndjekur, dy muaj më parë është bërë me mbesë. Aktorja uruguajane është vetëm 39 vjeçe, por djali i saj, Sergio Mayer Mori, u kujdes për ta bërë gjyshe, të cilës i kanë vënë emrin Mila. Mila lindi nga marrëdhënia e 18-vjeçarit me një modele 28 vjeçe.

Sergio është djali i Barbaras, nga marrëdhënia e mëparshme me aktorin meksikan Sergio Mayer. Edhe Sergio edhe Barbara tashmë janë të martuar me partnerë të tjerë. Aktorja ka publikuar foto të vogëlushes në rrjetin social, Instagram, ku e mban në krah gjithë dashuri.barbara-mori-sergio-mayer-mori-1Untitled-2-6barbara-mori-at-cesar-chavez-premiere-in-los-angeles_1f0e5bf097fe63ab6d7f01b5a18a4284cFKKZePBNBarbara-Mori-barbara-mori-12552081-328-500

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Leave a comment