Ajo që nga të gjithë njihej si flokëkuqja e ëmbël, prej disa ditësh nuk mund të quhet më kështu. Aktorja turke, Elçin Sangu, e njohur për rolin e Guzides në serialin “Kurt Seiti dhe Sura”, në daljen e fundit për çmimet e kinemasë në Stamboll, i ka habitur të gjithë me stilin e ri të flokëve.

Para publikut, por edhe para ndjekësve të saj në rrjetet sociale, Elçin është shfaqur me flokë të shkurtër dhe me një nuancë të re.

Defne e serialit “Dashuri me qira”, me stilin e ri i ka ndarë në dy kampe fansat – ata që e pelqejnë me stilin dhe ngjyrën e re dhe të tjerët që e lidhin gjithmonë imazhin e saj me atë të kokëkuqes së telenovelës.

Vetë Elçin duket e lumtur me imazhin e rid he kjo u duk edhe në eventin e fundit. Një fustan prej dentelle vishnjë, elegant dhe i shkurtër, por edhe stili i r ii flokëve e tregonin edhe më elegante bukuroshen turke.